GGD Hollands Noorden kwam bij ons met het verzoek een nieuwe website te bouwen. Daarbij was het vooral van belang dat de nieuwe website flexibeler, frisser en bruikbaarder moest zijn voor de bezoekers dan de oude site.
Om dit beide te kunnen realiseren werd er ruim de tijd genomen voor het project en werd er gebruikt gemaakt van de scrum projectmethode. Hierdoor was er 2-wekelijks contact en werden er per blok vervolgstappen gemaakt. Door de goede samenwerking kon alles perfect op elkaar afgestemd worden en verliep het project soepel.
Het online marketingteam heeft zich vanaf het begin bemoeid met de bouw van de nieuwe website. De goede samenwerking tussen de teams en de klant benadrukte de full-service aanpak.
GGD Hollands Noorden moest zelf aan de slag met het herschrijven van de content. Waar er op de oude website vooral content stond waarvan de GGD zelf dacht dat het informatief was, moest er op de nieuwe website veel meer vanuit de bezoeker worden gedacht.
Naast de eerder genoemde vereisten aan het design moest de website ook responsive worden, waardoor bezoekers de nieuwe website ook goed op de smartphone of tablet konden bekijken. De nieuwe website van GGD Hollands Noorden is dus klaar voor de toekomst!